Fii voluntarul educatiei tale !
<youtube>https://www.youtube.com/watch?v=HaAewZF5k7s</youtube>
Fii voluntarul educatiei tale !
<youtube>https://www.youtube.com/watch?v=HaAewZF5k7s</youtube>
Fii voluntarul educatiei tale !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


A
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Forumul Distractiei

In jos 
AutorMesaj
Roxana
Vizitator




Forumul Distractiei Empty
MesajSubiect: Forumul Distractiei   Forumul Distractiei EmptyMar Feb 05, 2013 11:32 am

Mi se pare interesant acest forum deoarece noi copii putem invata multe lucruri pe care noi nu le stiam inainte.In prima ora la care am fost am facut cunostinta cu o doamna si ne-a invatat cand si unde si de ce sa dam o a doua sansa la o relatie de prietenie etc...Am facut chiar si un joculet Like a Star @ heaven cu pixul in care trebuia sa facem perechi a cate doi si sa tinem amandoi pixul intr-un deget si sa-l miscam in stanga in dreapta si daca ne cadea inseamna ca relatia nu merge tocmai bine si cine se apleca dupa el inseamna ca aceea persoana poate pune relatia din nou pe picioare...Ne punea doamna sa facem de doua ori cu o alta persoana acelasi lucru...Mie una nu mi-a cazut deloc pixul si ma-m bucurat de asta...Mi s-au parut interesante toate orele de sexologie si de sport.Am facut si glumite in timpul orelor...ne-am distrat...ne-am simtit bine...unii dintre noi...Mie una mi-a placut si aceasta idee a fost una super...Felicitari! I love you Smile geek flower
Sus In jos
neagu.gabriel
Elev
Elev



Mesaje : 4
Data de inscriere : 23/02/2013
Varsta : 25
Localizare : chitila

Forumul Distractiei Empty
MesajSubiect: .............   Forumul Distractiei EmptyJoi Feb 28, 2013 10:49 am

este interesant acest forum
Sus In jos
 
Forumul Distractiei
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fii voluntarul educatiei tale ! :: Feedback :: Discutii generale-
Mergi direct la: