Fii voluntarul educatiei tale !
<youtube>https://www.youtube.com/watch?v=HaAewZF5k7s</youtube>
Fii voluntarul educatiei tale !
<youtube>https://www.youtube.com/watch?v=HaAewZF5k7s</youtube>
Fii voluntarul educatiei tale !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


A
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Va place activitatea ?

In jos 
5 participanți

Va place activitatea ,,Fii voluntarul educatiei tale '' ?
Da
Va place activitatea ? Vote_lcap80%Va place activitatea ? Vote_rcap
 80% [ 8 ]
Nu
Va place activitatea ? Vote_lcap20%Va place activitatea ? Vote_rcap
 20% [ 2 ]
Nu prea
Va place activitatea ? Vote_lcap0%Va place activitatea ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 10
 

AutorMesaj
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin


Mesaje : 13
Data de inscriere : 31/01/2013

Va place activitatea ? Empty
MesajSubiect: Va place activitatea ?   Va place activitatea ? EmptyJoi Ian 31, 2013 12:57 am

Probabil , cel care te uiti acum aici pe forum participi la aceasta activitate . Acum ai ocazia sa raspunzi sincer daca iti place sau nu fara sa iti arati identitatea . Simtiti-va liberi sa si argumentati !
Sus In jos
https://veducatieitale.forumgratuit.ro
Testbot
Vizitator




Va place activitatea ? Empty
MesajSubiect: Testmessage   Va place activitatea ? EmptyJoi Ian 31, 2013 12:59 am

Test
Sus In jos
biancafl
Vizitator




Va place activitatea ? Empty
MesajSubiect: Cat de mult imi place activitatea   Va place activitatea ? EmptyMar Feb 05, 2013 11:10 am

Eu nu particip la aceasta actiune,deoarece nu imi permite timpul,dar colegii mi-au spus ca e distractiv si in acelasi timp educativ si cred ca initierea acestei activitati ne ajuta pe cei mai multi dintre noi sa ne dezvoltam corect si sanatos Very Happy
Sus In jos
Andreea
Vizitator




Va place activitatea ? Empty
MesajSubiect: Re: Va place activitatea ?   Va place activitatea ? EmptyMar Feb 05, 2013 11:32 pm

Mie mi-a placut activitatea , a-si dori sa facem in continuare Very Happy ! Dor nu o clasa de a 7 -a intr.o clasa si cei de a 6 -a , a 8-a intr.o alta clasa .! Ar fi mai distractiv daca putem face cu , prieteni de la alte clase nu dor cu colegi de clasa Very Happy !
Sus In jos
Vlad
Elev
Elev
Vlad


Mesaje : 1
Data de inscriere : 06/02/2013
Varsta : 24
Localizare : Chitila.

Va place activitatea ? Empty
MesajSubiect: Re: Va place activitatea ?   Va place activitatea ? EmptyMier Feb 06, 2013 10:19 am

Foarte frumos!Tineti-o tot asa! Smile
Sus In jos
ciobanu alexandru
Elev
Elev



Mesaje : 1
Data de inscriere : 06/02/2013
Varsta : 23
Localizare : chitila

Va place activitatea ? Empty
MesajSubiect: Despre activitate   Va place activitatea ? EmptyMier Feb 06, 2013 10:38 am

Mie imi place activitatea de la civica care este tinuta in fiecare vineri deoarece ma relaxez si invat multe chestii noi prin jocuri Cool Cool . Imi place cel mai mult saptamana cu sportul pentru toti. Basketball cheers
Sus In jos
neagu.gabriel
Elev
Elev



Mesaje : 4
Data de inscriere : 23/02/2013
Varsta : 25
Localizare : chitila

Va place activitatea ? Empty
MesajSubiect: Mie totuși mi se pare interesant   Va place activitatea ? EmptySam Feb 23, 2013 9:14 am

study Mie totuși mi se pare interesant acest forum
Sus In jos
neagu.gabriel
Elev
Elev



Mesaje : 4
Data de inscriere : 23/02/2013
Varsta : 25
Localizare : chitila

Va place activitatea ? Empty
MesajSubiect: vă place activitatea ?   Va place activitatea ? EmptyJoi Feb 28, 2013 10:47 am

mie totuși îmi place
Sus In jos
Terroristaa Becca
Elev
Elev
Terroristaa Becca


Mesaje : 1
Data de inscriere : 07/02/2013
Varsta : 25

Va place activitatea ? Empty
MesajSubiect: Despre Activitate.. :D   Va place activitatea ? EmptyVin Mar 01, 2013 7:27 am

Eu particip la aceasta activitate si, imi place mult.. dar ceea ce nu-mi place e ca suntem grupati pe clasa.. si mie mi se pare ca faceti diferente... ar fii frumos sa desfasuram activitatea cu totii.. Smile Eu doar mi-am spus parerea..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Va place activitatea ? Empty
MesajSubiect: Re: Va place activitatea ?   Va place activitatea ? Empty

Sus In jos
 
Va place activitatea ?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fii voluntarul educatiei tale ! :: Feedback :: Discutii generale-
Mergi direct la: